• (044)361-24-78, (098)646-81-17

17.10 2009, Валентина, м. Київ

Наша дитина багато хворіла трахеїтами, стенозами. Коли ми вперше пройшли курс лікування у спелеокамері у 2009 році, то на протязі пів-року взагалі позбавились цих хвороб. Емоційний стан дитини також поліпшився, стала спокійніше засинати, та й  сон не переривався. В цьому році, після перенесеної вірусної інфекції, ми знову вирішили зміцнити  імунітет, і знову прийшли в спелелеокамеру.

*

14.12.2009, Галина, м. Київ

Диагноз "бронхиальная астма" мне поставили 20 лет назад. Давно знала о целебном действии соли, но лечение в санатории очень дорогое. Хорошо, что в  Соломенском районе появилась соляная пещера. Третий раз, ежегодно я прохожу в ней курс лечения. На себе испытала целебное действие соли. Становится легче дышать, проходит одышка, прибывают силы, улучшается сон. Большое спасибо Юрию Степановичу за то доброе дело, которое он делает, за доброту и внимание, с которым он относится к каждому пациенту.

*

18,12. 2009, Анна Петровна, м. Київ

Большое и нужное дело создали медработники, создав спелеокамеру в центре мегаполиса, учитывая нашу экологию. Я уже второй раз прохожу лечение солями солотвинских шахт, и уже после первого курса лечения мои хронические заболевания горла притихли на полтора года. Сейчас я заканчиваю повторный курс и чувчтвую значительное улучшение состояния, в дальнейшем надеюсь систематически повторять лечение спелеотерапией. Надо, чтобы создание таких спелеокамер во всех районах нашего огромного города всячески поддерживалось руководством, чтобы не приходилось ездить далеко от дома.

*

29.06.2010, Лідія Анатоліївна, м. Київ

Пів-року тому моя донька Ліза вперше пройша  курс з 15 сеансів в соляній кімнаті. У неї після цього значно покращилося самопочуття, майже зовсім перестала хворіти ГРЗ, значно зменшилися прояви хронічного нежитю, значно менше стала реагувати кашлем на алергени. Проходячи зараз черговий курс спелеотерапії, переконана,що даний метод є ефективним і діючим, і в кінцевому результаті приведе до одужання моєї доньки.

*

08.10.2010, Ганна, м. Вінниця

Моя дитина з самого маленького віку дуже часто хворіє бронхітами, дійшло до того, що ставлять діагноз "бронхіальна астма". Проходили постійні тривалі курси лікування ліками і спреями. Після першого курсу лікування пройшло вісім місяців, і найголовніше -  ми жодного разу не користувалися спреями, і дитина ні разу не захворіла до того стану, до якого ми зазвичай доходили. Дуже задоволені результатами лікування у соляній шахті, ще дуже подобається, що до людей тут ставляться дуже гарно та ввічливо.

*

15.11.2010, Оксана, с. Новосілки Києво-Святошинського району

В квітні 2010 року я відвідувала з своєю дочкою Вікторією спелеокамеру. На той час дитину вже пів-року турбував сухий нападоподібний кашель. Різні лікарі ставили різні діагнози: "респіраторний алергоз", "рецидивуючий бронхіт". В спелеокамері ми пройшли 18 сеансів. Під час лікування у дитини не було загострення, ні полегшення. Напади кашлю стали проявлятися рідше та припинилися через 2 місяці після завершення курсу лікування, хоча незначний кашель залишився. Курс лікування допоміг також мені. Останні декілька років у мене був поліноз, весною і літом у мене дуже сльозились очі. У цьому році про поліноз я повністю забула.

*

9.12.2010, Валентина, м. Бориспіль

До соляної печери я потрапила випадково, прочитавши оголошення в газеті. Живу я і працюю в м. Бориспіль. Хворію на бронхіальну астму вже 7 років, тому не вагаючись стала періодично відвідувати соляну печеру. Повністю вилікуватись не вдається, але полегшення стану здоров"я значне. Після того, як я проходжу курс лікування спелеотерапією, я можу не приймати гормональних препаратів близько 5 місяців. Лікуючи свою астму, в мене пройшов гайморит, який мучив мене майже 2 роки. А на цей черговий курс спелеотерапії я вмовила свого чоловіка, і ми відвідуємо соляну печеру вдвох (у нього кашель курця). І велике спасибі людям, які займаються цією нелегкою клопіткою справою майже на власному ентузіазмі.

*

05.01.2011, Леся, м. Київ

Моїй доньці Ірині 7 років, вона хворіє на бронхіальну асму та алергічний дерматит. Ми вдруге проходимо курс лікування. Після першого лікування у нас суттєво зменшилася частота та сила приступів, алергічний дерматит більше не проявляється. Донечка із задоволенням іде на лікування, тому що її маленький організм відчуває, наскільки легше стало їй дихати.

*

15.01.1011, Сергей, г. Киев

Болею хроническим бронхитом с 1986 года. Процедуры спелеотерапии прохожу третий раз. Первый раз посещал кабинет спелеотерапии в г. Ужгороде в 2007 году, поскольку в тот момент в Киеве данные услуги не предоставлялись, что было очень  неудобно в плане времени и расходов на переезд, оплату жилья в другом городе. В кабинет при  4 больнице хожу второй раз. Результаты посещений - пол-года без обострений и приступов, снизилась аллергия на некоторые вещества. Процедура отличная, буду стараться посещать ее  ежегодно, поскольку очень помогает.

 
Copyright © 2019. Соляная пещера в Киеве. Designed by ArtPlaza web studio!